Český jazyk Slovenský jazyk

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyBobis.cz - Podmínky využívání služeb

Podmínky využívání služeb na serveru bobis.cz

 1. Bobiš.cz je inzertní server provozovaný právnickou osobou: excellent group, s.r.o., IČO: 45897638 dále jen Provozovatel.
 2. Server Bobiš.cz umožňuje bezplatně zveřejňovat či vyhledávat nabídky a poptávky výhradně zvířecí inzerce soukromých osob a podnikatelských subjektů, dále jen Uživatelů.
 3. Firma může na serveru Bobiš.cz nabízet své zboží, ale nesmí jej prodávat opakovaně. Za firmu se považuje i fyzická osoba nabízející opakovaně nové zboží různých barev a typů. Takovýmto Uživatelům - firmám nabízíme i jiný druh zviditelnění na serveru Bobiš.cz, viz. sekce Zpětné odkazy v dolní části webu.
 4. Na serveru Bobiš.cz je zakázáno inzerovat jakoukoli jinou inzerci nežli inzerci a služby týkající se zvířat. Jakékoliv jiné inzeráty budou bez varování smazány.
 5. Inzerát v bazaru může být uveden pouze v jedné kategorii, do které patří. Je zakázáno vkládat jeden inzerát vícekrát do více kategorií. Inzeráty prodeje/nabídky patří do "nabídky", inzeráty poptávky/nákupu patří do "poptávky".
 6. Uživatel nesmí opakovaně vkládat inzerát se stejným nebo podobným obsahem. Pokud Uživatel podá dva stejné - duplicitní inzeráty, jeden z nich bude bez varování smazán. V případě, že byl tento inzerát uživatelem TOPován, nemá Provozovatel povinnost nahrazovat uživateli zaslanou částku za topování inzerátu.
 7. Fotografie v inzerátech nesmí být klamavé, urážlivé, drastické ani jinak porušující morální standart. Fotografie nesmí obsahovat odkaz na www stránky, v případě porušení má Provozovatel právo takovéto fotografie bez upozornění smazat.
 8. Provozovatel si vyhrazuje právo provádět nezbytné změny v údajích inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit - odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly Bobiš.cz nebo dobrými mravy.
 9. Provozovatel má právo smazat inzerát pokud budí dojem, že Uživatelem je jiná právnická nebo fyzická osoba. Provozovatel má právo smazat inzerát i při podezření, že inzerát odporuje podmínkám Bobiš.cz
 10. Provozovatel Bobiš.cz pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za obsah inzerátu. Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel a nepřebírá žádné závazky ani záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo upotřebitelnosti nabízeného zboží či služeb.
 11. V případě podezření na podvodnou inzerci může tento inzerát jakýkoli Uživatel označit jako špatný - případně označit chybnou kategorii - kliknutím na příslušná políčka v detailu inzerátu. Zároveň může Uživatel využít možnosti našeho Fóra a v rubrice k tomu určené tak upozornit další uživatele. Nahlášený inzerát bude Provozovatelem překontrolován a případně smazán.
 12. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
 13. Je přísný zákaz vkládat jakékoliv www odkazy přímo do textu inzerátu. K tomuto slouží konkrétní kolonka URL webové stránky. Takovýto www odkaz se bude zobrazovat pouze u TOPovaných inzerátů pouze po dobu topování.
 14. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel serveru Bobiš.cz je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, především pak informace o novinkách, které Bobiš.cz nabízí.
 15. V případě opakovaného porušení jakéhokoli bodu podmínek Bobiš.cz bude Uživateli trvale odepřen přístup na server Bobiš.cz
 16. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel serveru Bobiš.cz si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace