Český jazyk Slovenský jazyk

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyBobis.cz - Hospodářská zvířata

Hospodářská zvířataHospodářská zvířata

Inzerce hospodářských zvířat na internetovém bazaru Bobiš.cz zdarma. Pokud chcete prodat nebo koupit drůbež, holuby, kozy, králíky, ovce, prasata, skot či jiná užitková zvířátka, tak jste tu správně! Nejrůznější hospodářská zvířata ze všech koutů republiky zde už hledají své nové majitele - farmáře, hospodáře, sedláky a zemědělce.

Inzeráty :

Prodám-holandskè

[28.03. 2020] - Středočeský krajČeský inzerát
2 000 Kč

náhled

Koza 2letá kozel 1letý a cca kůzle cca 1měsíc za vše 2000kč

13x Zobrazeno | Nabídka | Hospodářská zvířata - Kozy Upravit / Smazat / Topovat

Pronájem OVCÍ na spásání trávy

[14.02. 2020] - Moravskoslezský krajČeský inzerát
Dohodou

náhled

Pronajímám ovce na spásaní trávy. Dovoz ovce/í na místo určení a po sezóně, kdy už tráva přestává růst odvoz zpět z původního místa. Cena podle počtu pronajatých zvířat a doby dohodou. Ideální pro vetší travnaté objekty bez okrasných rostlin nebo i menší zahrady.

35x Zobrazeno | Nabídka | Hospodářská zvířata - Ovce Upravit / Smazat / Topovat

Kuřice - slepice

[14.02. 2020] - Celá ČRČeský inzerát
185 Kč

náhled

Prodám kuřice před snáškou ISA Brown-hnědá, Dekalb White - bílá, Bovans Sperwer- žíhaná, Moravia - černá, ISA Sussex. Dohodnout lze dovoz až na adresu(od 10ks zdarma). Stáří 16-19týdnů, cena od 185,-Kč. Rezervujte si slepičky co nejdříve Druhy i kusy jsou omezené.

36x Zobrazeno | Nabídka | Hospodářská zvířata - Drůbež Upravit / Smazat / Topovat

Registrovaný a komerční Dorper

[28.01. 2020] - Celá ČRČeský inzerát
3 500 Kč

náhled

nabízející mladým i starým Ewes, Rams, všem vynikajícím chovatelům a obvykle produkují dvojčata. Dorperské ovce jsou samokrevné a vyrábějí krásné domácí mazlíčky s nízkou údržbou. Naše dorpery mají úžasné znaky a jsou to nejlepší, co jsme viděli - zdravé a dobře vyšlechtěné, nikdy nebyly inbredovány atd. V současné době je k dispozici 80+ k prodeji.

33x Zobrazeno | Nabídka | Hospodářská zvířata - Ovce Upravit / Smazat / TopovatTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace