Český jazyk Slovenský jazyk

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyBobis.cz - Ústecký kraj - Kočky, koťata

Ústecký kraj - Kočky, koťataÚstecký kraj - Kočky, koťata

Ústecký kraj - Inzerce koček a koťat na zvířecím bazaru Bobiš.cz zdarma. Pokud chcete prodat nebo koupit kočku či kotě, tak jste tu správně! Kočky, kocourci a koťátka nejrůznějších plemen ze všech koutů republiky zde už hledají své nové páníčky.

Inzeráty :

Daruji kotátka

[21.03. 2019] - ChomutovČeský inzerát
Zdarma

náhled

Evropská kočka domácí. Daruji koťata - černé, černobílé, sibiřské, mourované - pouze lidem, které jim poskytnout krásný domov a mají opravdový zájem. Velmi naléhavé.

27x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Evropská kočka Upravit / Smazat / Topovat

Britské koťata

[01.02. 2019] - DěčínČeský inzerát
Dohodou

náhled

Láskyplná, velmi klidná a krásná, podestýlka vycvičená, očkovaná a odčervená. Potomci z krevních linií pocházejících z nejlepších evropských chovatelských stanic. Rodokmen 5 generace. K dispozici jsou modré, krémové a stříbrné odstíny

245x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Britská kočka (Whiskas) Upravit / Smazat / Topovat

Cornish koťátka Rex

[31.01. 2019] - Ústecký krajČeský inzerát
Zdarma

náhled

Mám 2 černé a bílé Cornish Rex Kittens k prodeji. Jsou velmi hravé, dobré s dětmi a dobré s mým pudlem. Oba jsou vycvičeni a očkováni. Rodiče mohou být vidět, jejich matka (Tortie) je na obrázcích.

119x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Cornish Rex Upravit / Smazat / Topovat

Egyptská Mau pečovatelská.

[26.01. 2019] - LitoměřiceČeský inzerát
Nabídněte

náhled

Moje koťata jsou připravená jít do svých nových domovů. Oni jsou plně vyšetřováni, dokončeni všichni booster výstřely, vzteklina vzteklina, testoval negativní jak pro FIV a FeLV, negativní fekální floatation a bez parazitů, de-wormed, a spayed nebo kastrované. Oni mají také 2-letou záruku zdarma pro HCM a 2 roky záruku bez genetických onemocnění.

138x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Egyptská kočka Upravit / Smazat / Topovat

Britská krátkosrstá koťata k

[26.01. 2019] - ChomutovČeský inzerát
Nabídněte

náhled

Krásná britská krátkosrstá koťata k prodeji chtějí loving tesknící po domově, ohromující barvy od mého lila holka břečťan, táta je těsnění bod Toby, vnitřní kočky. Mám jeden lila 2 kluky a jednu smetanu a 2 fenky, jednu fialovou jeden choc želvovina naprosto úžasná všichni odejdou plně vet kontrole flead a vyplazil a plně odstavená a ....

234x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Britská kočka (Whiskas) Upravit / Smazat / Topovat

Bengálské koťátka k dispozici

[06.01. 2019] - Ústecký krajČeský inzerát
2 500 Kč

náhled

Nabízíme kvalitní bengálské koťata, které jsou společné s dětmi i domácími mazlíčky. Naše koťata jsou 100% zdravé. Všechny naše kočky žijí uvnitř našeho domova, nikdo není VNĚJŠÍ. Nabízíme dvě barvy, hnědé a sněží.

186x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Bengálská kočka Upravit / Smazat / Topovat

Savannah Kittens k dispozici

[06.01. 2019] - Ústecký krajČeský inzerát
2 500 Kč

náhled

Vynikající kočky Serval a F1 Savannah k dispozici pro rezervaci. Specializujeme se na kvalitu a typ výběrového chovu a nákupu nejlepších nejnovějších typů královny, koťata jsou velmi socializovaná, ale stále vypadají exoticky všechny naše kočky jsou vychovávány kolem dětí a normální hluk domácností, že přijdou tica registrovaní, plně očkovaní a kompletní veterinární kontrola než nás ....

135x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Savanová kočka Upravit / Smazat / Topovat

Charming Maine Coon Kitten

[06.01. 2019] - MostČeský inzerát
2 500 Kč

náhled

Cute Maine Coon koťata na prodej do dobrých milujících domů. Tyto malé děti mají spoustu lásky, aby se vydaly. Jsou vyškoleni, zdraví a registrováni. Jsou to nádherné krásné koťata s úžasnými osobnostmi. Pro více informací a obrázky kontaktujte nás.

158x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Mainská mývalí kočka Upravit / Smazat / Topovat

Ragdoll - koťátka s PP

[26.12. 2018] - LitoměřiceČeský inzerát
Dohodou

náhled

Ragdoll - krásná koťátkas PP ze zdravého, šlechtěného chovu. Oba rodiče jsou s negativními výsleky geneticky testováni na dědičná onemocnění ragdollů. K dispozici je kočička seal mitted s malým blaze. Je to veselé, hravé kotě. Dále mám k dispozici kocourka seal mitted. Koťátka jsou očkovaná, odčervená, plně socializovaná - připravena k odchodu do nového, láskyplného ....

171x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Ragdoll Upravit / Smazat / Topovat