Český jazyk Slovenský jazyk

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyBobis.cz - kočičí inzerce zdarma, kočičky na prodej

kočičí inzerce zdarma, kočičky na prodej - Kočky, koťatakočičí inzerce zdarma, kočičky na prodej - Kočky, koťata

kočičí inzerce zdarma, kočičky na prodej Inzerce koček a koťat na zvířecím bazaru Bobiš.cz zdarma. Pokud chcete prodat nebo koupit kočku či kotě, tak jste tu správně! Kočky, kocourci a koťátka nejrůznějších plemen ze všech koutů republiky zde už hledají své nové páníčky.

Inzeráty :

Skotská klapoucha koťátka s PP

[30.07. 2018] - Praha 3Český inzerát
15 000 Kč

náhled

Skotská klapouchá - SCOTTISHFOLDCAT. cz Straight s PP Scottish Fold Straight s PP - mramorovaná (black silver classic tabby) koťátka. Narozena 5. 6. 18. budou k odběru na konci srpna, ale už teď jsou naučena na záchod a samostatná papáji. Jsou roztomilá, hrává a přítulná. Čekají na milující rodinu. Cena 15. 000 Kč.

119x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Skotská klapouchá kočka Upravit / Smazat / Topovat

Ragdoll s PP

[28.07. 2018] - NymburkČeský inzerát
Dohodou

náhled

Ragdoll. Chovatelská stanice Dragondolls CZ nabízi ihned k odběru posledni volná koťátka Ragdoll, po importovaných a výstavně úspěných rodičích. Koťátka jsou uvrněná a mazlivá, řádně naočkovaná, vymazlená a čistotná. Doživotní chovatelský servis a smlouva jsou samozřejmostí. Testy rodičů na HCM, PKD, FIV,FELV, Chlam. , Strep. . Osobní návšteva vítána.

112x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Ragdoll Upravit / Smazat / Topovat

Perska činčila

[27.07. 2018] - Praha 3Český inzerát
3 700 Kč

náhled

Perská činčila - čistokrevný kocourek, stříbrný, bez PP, narozený 17. 4. 2018. Kocourek je vymazlený, čistotný a plně samostatný. Pravidelně odčervený a má už dvě očkování. Sebou do nového domova dostane očkovací průkaz a krmení pro začátek. Jen spolehlivým lidem, kteří ho budou mít rádi. Oba rodiče lze vidět. Samozřejmně je možné si kocourka nejdříve ....

81x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Perská kočka Upravit / Smazat / Topovat

Britská modrá kočka

[25.07. 2018] - LiberecČeský inzerát
4 000 Kč

náhled

Britská modrá kočka - nádherná modrá koťátka, tentokrát se povedla i vzácnější dlouhosrstá, stáří 10 týdnů, papají granulky Brit care kitten, kvalitní kapsičky a konzervy Smilla kitten a Nuevo. Chodí na kočičí krytý WC s kočkolitem Luisa z Penny (Borcat Bauhaus), perfektně ovládají škrabadla, tunely, hrají si s koulodráhou, loví plyšové myšky a kočkují se ....

113x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Britská kočka (Whiskas) Upravit / Smazat / Topovat

Britská kočička s PP

[19.07. 2018] - VyškovČeský inzerát
5 500 Kč

náhled

Britská kočka - chov. stanice nabízí poslední volnou lila kočičku s PP jen do dobrých rukou. Rodiče testovaní na FIV, FeLV, PKD, HCM, kočička je kompletně naočkovaná a odčervená. Vymazlená, naučená čistotě. 5. 500 Kč.

109x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Britská kočka (Whiskas) Upravit / Smazat / Topovat

Britská Whiskas

[19.07. 2018] - Praha 10Český inzerát
5 000 Kč

náhled

Britská kočka - čistokrevná koťátka whiskas. Koťátka nabízím bez PP, řádně naočkovaná a odčervená. Máme pět kočiček a dva kocourky. Jsou již plně socializovaní, naučení na kočičí toaletu i škrabadlo. Pro bližší informace prosím volejte. K odběru ihned. 5. 000 Kč.

134x Zobrazeno | Nabídka | Kočky, koťata - Britská kočka (Whiskas) Upravit / Smazat / Topovat